cascadesoccer
Well-Known Member
Here is the draw for this years cup.
Prelims
Langley FC Sentinel vs 4A Poco FC United 4A
Langley Utd Dynamo 2 vs Cosmos FC 4B
Coastal FC United C 3B vs Pacific United FC Reds 4B
Aldergrove Utd Lightning 3A vs TWU Titans 3B
Round 1
Langley Utd Studs 4B vs Langley Benders 2
Ladner FC 4B vs Poco Rangers 4A
Whalley Tigers 4B vs Aldergrove Utd Rovers 4C
Westcoast Rowdies 3A vs North Delta SC Royals 4B
LOP FC 3B vs Langley United C 3B
Langley Utd Highlanders 4A vs SFC Red Bulls 3B
SFC Westside United 4B vs Surrey Strikers FC 3B
Coastal FC Rangers 4B vs Poco FC Pacific 3A
Langley Utd Rangers 4A vs Surrey Utd Pylons 4C
South Surrey FC Insurgency 3B vs Stolo Braves
Pomo Gunners 3A vs North Delta SC 91's 3B
Langley Utd Impact 3A vs Winner of Aldergrove/TWU
Fraser Valley Athletic 4C vs Pomo Lions 4A
Poco Rockets 3A vs Abbotsford Phoenix FC 4C
North Coquitlam United 3A vs SFC Temple United 3B
Westcoast FC Strikers 3A vs Westcoast United 2
Westcoast FC Keggers 4A vs Westcoast FC Milan 2
Aldergrove Utd Real 4C vs Westcoast FC Celtic 2
Langley Utd Sparta 2 vs Neptune FC 4B
Langley Utd Sporting 4A vs Westcoast FC Particrew 4A
Poco FC Unicorn 4A vs Winner of Coastal/Pacific
Fraser Valley FC Red Devils 2 vs Westcoast FC Dinamo 4A
North Delta SC United 4B vs Langley Utd Saints 3A
Chilliwack FC C 4C vs Poco FC Royals 2
Abbotsford MF Teamgeist 4C vs Winner of Langley Sentinel/Poco Utd
Whalley City FC Selects 4B vs LOS FC 4B
Westcoast Black Knights 2 vs Cloverdale FC 3B
WRU Vault 2 vs Pomo Titans 2
Bradner Redshirts 4C vs Tri City FC 3A
Chilliwack FC B 3A vs Mission FC 4C
Westcoast FC Chargers 4A vs Winner Dynamo/Cosmos
Abbotsford MF Hurricane 4C vs North Delta SC Titans 3B
Prelims
Langley FC Sentinel vs 4A Poco FC United 4A
Langley Utd Dynamo 2 vs Cosmos FC 4B
Coastal FC United C 3B vs Pacific United FC Reds 4B
Aldergrove Utd Lightning 3A vs TWU Titans 3B
Round 1
Langley Utd Studs 4B vs Langley Benders 2
Ladner FC 4B vs Poco Rangers 4A
Whalley Tigers 4B vs Aldergrove Utd Rovers 4C
Westcoast Rowdies 3A vs North Delta SC Royals 4B
LOP FC 3B vs Langley United C 3B
Langley Utd Highlanders 4A vs SFC Red Bulls 3B
SFC Westside United 4B vs Surrey Strikers FC 3B
Coastal FC Rangers 4B vs Poco FC Pacific 3A
Langley Utd Rangers 4A vs Surrey Utd Pylons 4C
South Surrey FC Insurgency 3B vs Stolo Braves
Pomo Gunners 3A vs North Delta SC 91's 3B
Langley Utd Impact 3A vs Winner of Aldergrove/TWU
Fraser Valley Athletic 4C vs Pomo Lions 4A
Poco Rockets 3A vs Abbotsford Phoenix FC 4C
North Coquitlam United 3A vs SFC Temple United 3B
Westcoast FC Strikers 3A vs Westcoast United 2
Westcoast FC Keggers 4A vs Westcoast FC Milan 2
Aldergrove Utd Real 4C vs Westcoast FC Celtic 2
Langley Utd Sparta 2 vs Neptune FC 4B
Langley Utd Sporting 4A vs Westcoast FC Particrew 4A
Poco FC Unicorn 4A vs Winner of Coastal/Pacific
Fraser Valley FC Red Devils 2 vs Westcoast FC Dinamo 4A
North Delta SC United 4B vs Langley Utd Saints 3A
Chilliwack FC C 4C vs Poco FC Royals 2
Abbotsford MF Teamgeist 4C vs Winner of Langley Sentinel/Poco Utd
Whalley City FC Selects 4B vs LOS FC 4B
Westcoast Black Knights 2 vs Cloverdale FC 3B
WRU Vault 2 vs Pomo Titans 2
Bradner Redshirts 4C vs Tri City FC 3A
Chilliwack FC B 3A vs Mission FC 4C
Westcoast FC Chargers 4A vs Winner Dynamo/Cosmos
Abbotsford MF Hurricane 4C vs North Delta SC Titans 3B