The Draw is out. Let's hear it:
Game 1: Croatia SC ‘B’ vs CYA Soccer Men
Game 2: Friends United vs Wickham FC ‘A’
Game 3: Bombastic SC ‘A’ vs MYB Panthers
Game 4: Yaletown FC vs GFC United Lions
Game 5: Point Grey Rangers vs West Van Royals
Game 6: Strathcona United vs Squamish FC
Game 7: Surrey Pylons vs ‘B’ United
Game 8: Estrella de Chile ‘B’ vs IFC Zawisza
Game 9: 13th Legion FC vs HNK Vatreni ‘A’
Game 10: Norvan Saints vs Burnaby Fury
Game 11: Lake City FC vs Cosmos FC
Game 12: Unicorns FC vs PCOV Europa
Game 13: Douglas Park Rangers vs Shaheen FC ‘A’
Game 14: Meraloma FC ‘A’ vs Kosova SC
Game 15: Vancouver Stars vs Surrey United ‘B’
Game 16: Norvan Lions vs Surrey United ‘C’
Game 17: UBC Metropolitan ‘B’ vs GN Sporting Club
Game 18: PCOV ‘A’ vs Richmond Olympics ‘B’
Game 19: NorWest United vs NVFC Campobasso
Game 20: Ladner Rangers vs Bombastic SC ‘B’
Game 21: Bari FC vs Killarney Celtic
Game 22: Rino’s Vancouver ‘B’ vs Club Punjab ‘A’
Game 23: LMU Hurricanes vs East Van Socceroos
Game 24: IFC Polonia vs TSA Royals ‘B’
Game 25: Firefighters C-lects vs Cliff Sr. Cobra
Game 26: TSA Royals ‘A’ vs Signmaster FC
Game 1: Croatia SC ‘B’ vs CYA Soccer Men
Game 2: Friends United vs Wickham FC ‘A’
Game 3: Bombastic SC ‘A’ vs MYB Panthers
Game 4: Yaletown FC vs GFC United Lions
Game 5: Point Grey Rangers vs West Van Royals
Game 6: Strathcona United vs Squamish FC
Game 7: Surrey Pylons vs ‘B’ United
Game 8: Estrella de Chile ‘B’ vs IFC Zawisza
Game 9: 13th Legion FC vs HNK Vatreni ‘A’
Game 10: Norvan Saints vs Burnaby Fury
Game 11: Lake City FC vs Cosmos FC
Game 12: Unicorns FC vs PCOV Europa
Game 13: Douglas Park Rangers vs Shaheen FC ‘A’
Game 14: Meraloma FC ‘A’ vs Kosova SC
Game 15: Vancouver Stars vs Surrey United ‘B’
Game 16: Norvan Lions vs Surrey United ‘C’
Game 17: UBC Metropolitan ‘B’ vs GN Sporting Club
Game 18: PCOV ‘A’ vs Richmond Olympics ‘B’
Game 19: NorWest United vs NVFC Campobasso
Game 20: Ladner Rangers vs Bombastic SC ‘B’
Game 21: Bari FC vs Killarney Celtic
Game 22: Rino’s Vancouver ‘B’ vs Club Punjab ‘A’
Game 23: LMU Hurricanes vs East Van Socceroos
Game 24: IFC Polonia vs TSA Royals ‘B’
Game 25: Firefighters C-lects vs Cliff Sr. Cobra
Game 26: TSA Royals ‘A’ vs Signmaster FC