cascadesoccer
Well-Known Member
1 CCB Tigers 3B South Surrey FC 3B
2 Abbots Magnuson Ford Teamgeist 4C Alderove Utd Players 3B
3 Langley Utd Highlanders 4C Aldergrove Utd Red Devils B 2
4 Bradner Redshirts 4C PMO Lordco Gunners IL 3A
5 Whalley Storm 4B Langley Utd Dynamo 2
6 Coquitlam Metro Ford Titans 2 Westcoast FC United 4A
7 Coquitlam FC 4A Langley Utd Benders 3A
8 Poco Euro-Rite FC Rangers 4A Chilliwack FC Rapids B 3B
9 Langley Utd SA 3A SFC Lakeba 3A
10 Poco FC Pacific 3A Westcoast FC Milan 3A
11 Westcoast FC Razorbacks 2 Westcoast FC Rowdies 4A
12 CCB Rovers 4B North Coquitlam United 3A
13 North Coquitlam Unicorns 4A Poco Euro-Rite FC Royals 3A
14 Poco FC Loco 4A Westcoast FC Black Knights 2
15 Turbo 1003 4B Poco Euro-Rite FC Flames 4A
16 North Coquitlam Knights 4A Poco Euro-Rite FC Fire 4C
17 Langley Utd Sparta 2 North Delta SC 91's 2
18 Coastal FC Selects 3B Stolo Braves 4C
19 North Delta SC 94's 4B Surrey Strikers FC 3B
20 Mission Hotspurs 4C Aldergrove United 4B
21 Aldergrove Utd Lightning 4C TWU Titans 2
22 Abbotsford Phoenix FC 4C Cloverdale FC 3B
23 Westcoast FC Strikers 3A Surrey Isteqlal FC 3A
24 Aldergrove Utd Real 4C North Delta SC Royals 4B
25 Abbots Magnuson Ford Athletics 3B PMO Lions 4A
26 Westcoast FC Dinamo 4B Surrey Pylons 3A
27 North Delta SC Sundowners 3B Westcoast FC Celtic 2
28 BC United FC 3B SFC Temple United B 2
29 Langley Utd Sporting 4C WRU Vault FC 3B
30 Babylon United 4B Westcoast FC Rams 4A
31 CCB India FC 2 North Delta SC Titans 3B
32 Langley Utd Rangers 4B Poco FC Rockets 3A
2 Abbots Magnuson Ford Teamgeist 4C Alderove Utd Players 3B
3 Langley Utd Highlanders 4C Aldergrove Utd Red Devils B 2
4 Bradner Redshirts 4C PMO Lordco Gunners IL 3A
5 Whalley Storm 4B Langley Utd Dynamo 2
6 Coquitlam Metro Ford Titans 2 Westcoast FC United 4A
7 Coquitlam FC 4A Langley Utd Benders 3A
8 Poco Euro-Rite FC Rangers 4A Chilliwack FC Rapids B 3B
9 Langley Utd SA 3A SFC Lakeba 3A
10 Poco FC Pacific 3A Westcoast FC Milan 3A
11 Westcoast FC Razorbacks 2 Westcoast FC Rowdies 4A
12 CCB Rovers 4B North Coquitlam United 3A
13 North Coquitlam Unicorns 4A Poco Euro-Rite FC Royals 3A
14 Poco FC Loco 4A Westcoast FC Black Knights 2
15 Turbo 1003 4B Poco Euro-Rite FC Flames 4A
16 North Coquitlam Knights 4A Poco Euro-Rite FC Fire 4C
17 Langley Utd Sparta 2 North Delta SC 91's 2
18 Coastal FC Selects 3B Stolo Braves 4C
19 North Delta SC 94's 4B Surrey Strikers FC 3B
20 Mission Hotspurs 4C Aldergrove United 4B
21 Aldergrove Utd Lightning 4C TWU Titans 2
22 Abbotsford Phoenix FC 4C Cloverdale FC 3B
23 Westcoast FC Strikers 3A Surrey Isteqlal FC 3A
24 Aldergrove Utd Real 4C North Delta SC Royals 4B
25 Abbots Magnuson Ford Athletics 3B PMO Lions 4A
26 Westcoast FC Dinamo 4B Surrey Pylons 3A
27 North Delta SC Sundowners 3B Westcoast FC Celtic 2
28 BC United FC 3B SFC Temple United B 2
29 Langley Utd Sporting 4C WRU Vault FC 3B
30 Babylon United 4B Westcoast FC Rams 4A
31 CCB India FC 2 North Delta SC Titans 3B
32 Langley Utd Rangers 4B Poco FC Rockets 3A